Víte proč opravdu nemůžete zmeškat letošní mistrovství klubu Park Golf Hradec Králové?

Úžasný golfový den již v sobotu 16. září

Mistr klubu Golf & Trap (střelba laserem)

Golf 9 jamek - Stableford bez úpravy HCP

Odehrajte se Vašich oblíbených 9 jamek na stablefordové body se započtením rozdílu HCP a získejte nejen radost ze hry, ale i ocenění za 1. - 3. místo.

Laserová střelba brokovnicí

Po krátkém zaškolení máte možnost trefit 9 x letící terč a to dokonce s možností 2 zásahů při jednom letu a získáváte 2 další stablefordové body do konečného hodnocení navíc. Můžete zvítězit i jenom jako nejlepší střelec v hodnocení 1. až 3. místo

Mistr klubu Golf & Trap

Mistr klubu se stane golfista s největším počtem Stablefordvoých bodů v součtu za golf a střelbu

Vystoupejte na vrchol
Park Golf žebříčku!!!

Mistr a mistryně klubu ve hře na rány - 18 jamek

Jeden turnaj a dvě vítězství? Každému účastníkovi mistrovství klubu je automaticky započten výsledek prvních 9-ti jamek na účast o mistra Golf & Trap. Po odehraní mistrovských 18-ti jamek golfista přichází na střelnici a s radostí sobě vlastní zlikviduje letící terče na Trapu. Podaří se někomu získat oba tituly?

Často kladené otázky

Jak je možné že i soutěžící v prestižní kategorii mistr klubu se mohou stát soutěžícími v kategorii Golf & Trap?

x každý účastník prestižního turnaje na 18 jamek na rány s úpravou HCP bude automaticky zařazen i do druhého turnaje Golf & Trap x výsledek prvních 9-ti jamek (z 18-ti jamové hry) bude přepsán jako výsledek hry na Stable do turnaje Golf & Trap x po ukončení mistrovského turnaje si každý z účastníků odstřílí Trap a tím se stává plnohodnotným hráčem druhého turnaje o mistra klubu Golf & Trap

Jaké jsou připravené ceny pro oba turnaje probíhající společně ve stejný den?

x mistr a mistryně klubu (18 jamem na rány) x mistr klubu v Golf & Trap (9 jamek Stable a 9 ran) x 1. až 3.místo Golf 9 jamek (stable) x 1. až 3.místo střelba v Trapu x 1. až 3.místo Golf & Trap x losování o ceny na konci vyhodnocení

Kdo stojí za sponzorstvím Mistra klub v Golf & Trap?

Sponzorem, který zabezpečil ceny j ednotlivcýh kategoriích a organizuje střeleckou část mistrovství je společnost GolfTrap vedená panem Vincentem Gianquintierem. Více informací lze nalézt o možnostech této báječné zábavy lze nalézt na webových stránkách http://www.golftrap.eu

Pokud se přihlásím na turnaj Mistrů na rány na 18 jamek, který startuje v dopoledních hodinách, mám vstup do odpoledního turnaj zdarma?

Ano, přihlášením na odpolední turnaj Golf & Trap Vám nevzniká povinnost hradit startovné uvedené v přihlášce turnaje. o Účastníci ranního turnaje Mistra klubu se zaregistrují v případě zájmu ještě na turnaj Golf & Trap – nehradí poplatek (již jeden uhradili na turnaji Mistrů) a turnaj fyzicky nehrají, neboť jim je automaticky přepsán Stablefordový výsledek prvních 9-ti jamek z ranního turnaje. Pod odehrání 18-ti jamek přecházejí na střelnici bojovat o Stablefordové body ze zábavné střelby.

Co je zahrnuto v ceně startovného?

V ceně startovného je zabezpečeno občerstvení z grilu pro 2 osoby (1 hráč a 1 přítel či přítelkyně hráče), startovné v turnaji, vyhodnocení výsledků a podpora celé akce počínaje spokojenými účastníky a nejen usměvavou recepcí.

Jak je možné, že i jako začínající golfista mám možnost se stát Mistrem klubu v Golf & Trap

Pokud Vás baví střelba, můžete snadno vyhrát samostatnou soutěž ve střelbě na létající cíle a ještě zažít spoustu zábavy. Navíc se Vám Stablefordové body ze střelby přičtou k vašim golfovým Stablefordovým bodům a posouvají Vás v žebříčku výše a výše.

A jak se mohu na oba turnaje přihlásit?

Pokud si nechcete nechat ujít hru na 18 jamke, měli by jste spěchat, počet soutěžících je omezena na 44 hráčů v obou kategoriích. Přihlášení probíhá na serveru ČGF http://cgf.cz/TournamentDetail.aspx?IDTournament=524344823 . Pokud se chcete užít odpolední zábavu na Golf & Trap a to i po té co se zúčastníte dopoledního turnaje Mistrů, přihlášení provedete na serveru ČGF na http://www.cgf.cz/TournamentDetail.aspx?IDTournament=521975210

A to není vše!!!

Zdarma je připraveno občerstvení
z grilu i pro Vaši přítelkyni či přítele na každého registrovaného hráče. Přijďme si to užít!!!

Mistr/Mistryně klubu Golf & Trap

Pouze v tomto dnu se můžete stát novým Mistrem/Mistryní klubu Golf & Trap, pokud se vám zadaří v kombinaci golfu 9-ti jamek a 9-ti střel na létající terče s elektronickou brokovnici nasbírat nejvíce stable bodů.

Mistr a Mistryně klubu 

Prestižní mistrovství Park Golf Clubu na rány na 18 jamek s rozhodnutí v jediném dni. Vyhraje jenom jeden golfista a jedna golfistka s největším odhodláním a vůlí jít za vítězstvím.

Užijte si naplno Vaše členství
v prestižním
královéhradeckém klubu!!!!

Pavel Hloušek
Pavel Hloušek
Váš Prezident Park Golf Clubu
0
Let zkušeností
0
Členů
0
Fanoušků
0
Šálků kafe

Váš Park Golf Tým

Recepce

+420 723 848 039

Restaurace

+420 775 572 244

E-mail

recepce@parkgolf.cz