5. nejkrásnější restaurace podle Maurera, 47. nejkvalitnější restaurace v ČR 2016 ...

Ve dnech 1. a 2. 6. je naše restaurace již plně obsazena rezervacemi. Proto se na Vás těšíme v jiném termínu. 

Děkujeme za pochopení 

Váš Park Golf Tým

Denní nabídka 29.5. a 2.6.

 

Pondělí 29. 5. 2017

Krémová česneková polévka z českého česneku servírovaná
s chlebovými krutóny ochucenými oreganem
44,-

Hovězí kýta z české stračeny dušená na tuzemských houbách
 servírovaná s thajskou jasmínovou rýží a lístkem čerstvé petrželové natě
137,-

Zprudka grilované kuřecí prso s plátky rajského jablka a pravé italské mozzarelly, gratinované, mačkané domácí české brambory zdobené petrželovou natí
157,-

Domácí limetkový cheesecake zdobený čerstvým ovocem
54,-

Úterý 30. 5. 2017 
Vietnamská tradiční polévka Pho-Bo /malá/
64,- Kč /velká/ 94,-

Vepřová šťavnatá krkovička v tradiční úpravě Bunch, jasmínová rýže,
malý zeleninový salát z čerstvé zeleniny
164,-

Rolovaná kachna připravovaná na pekingský způsob v bylinkové placce s gratinovanou zeleninou, podávaná s thajskými rýžovými nudlemi
a čínskou omáčkou Hoisin
224,-

Domácí Míša řez dekorovaný čerstvým ovocem
57,-

Středa 31. 5. 2017
Pomalu vařený hovězí vývar z oháňky, morkových kostí a kližky
s domácími krupicovými noky a vařenou kořenovou zeleninou
49,- Kč

Špagety Carbonara sypané pravým italským parmezánem,
dekorované čerstvou domácí rukolou
174,-

                Filet z čerstvého norského lososa zvolna pečený v papírové papilotě, servírovaný s pyré z černé čočky a houbovým ragú
224,-

Domácí Míša řez dekorovaný čerstvým ovocem

57,-

Čtvrtek 1. 6. 2017

Ve čtvrtek je naše restaurace již plně obazena rezervacemi.

Pátek 2. 6. 2017

Ve pátek je naše restaurace již plně obazena rezervacemi.

 

Vyberte si svůj stůl!

Při rezervaci Vašeho místa u nás v restauraci si můžete zároveň i vybrat stůl, u kterého byste rádi seděli. Když nám telefonujete, zeptejte se i na možnost vybrat si právě ten Váš oblíbený!

Jídelní a nápojový lístek

Sezonní menu - PDF

English Menu

Summer menu - PDF

Vinný lístek

Nabídka vín - PDF


Rezervace

+420 775 572 244

restaurace@parkgolf.cz


Otevírací doba:
PONDĚLÍ až ČTVRTEK:   7:00 - 22:00
PÁTEK a SOBOTA:           7:00 - 23:00
NEDĚLE:                            7:00 - 20:00
 
Poslední objednávky jídel přijímáme vždy hodinu před zavírací dobou.
 
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen  vystavit  kupujícímu  účtenku.  Zároveň  je povinen zaevidovat přijatou  tržbu  u  správce  daně  online; 
v případě  technického  výpadku  pak  nejpozději
do 48 hodin.


Prosím o automatické zasílání týdenního menu

Řekli o nás

Vánoční večírek zaměstnanců Porsche HK se v roce 2015 uskutečnil v Park Golfu v Roudničce. 6-chodové degustační menu bylo pro všechny zážitkem a skvělý DJ hrál na přání do samého konce akce. Personál v restauraci je neuvěřitelně vstřícný a zdvořilý. Management Parkgolfu přispěl v organizaci večírku spoustou nápadů a využili jsme i nabídky moderování Jirky Volence, který nás celým večerem prováděl. Tým Parkgolfu umí poskytnout kompletní služby a zajistit celou koordinaci akce, což bylo velmi příjemné a velice jim za to děkujeme. Od té doby je pro nás Park Golf stěžejním místem pro obchodní jednání.

Bc. Michaela Pazderkovámarketing Porsche Hradec Králové

Ráda bych Vám tímto poděkovala za zázemí a skvělou organizaci pro konferenci Hradecký startovač, kterou jsme v Park Golfu realizovali v polovině dubna. Jednalo se o moderovanou show (projekt MEPKIT CZ.1.07/2.4.00/17.0120), která byla svým obsahem zaměřena na studenty, pro začínající a budoucí podnikatele, a to nejen z Hradce Králové. Jedinečné zázemí, které nabízí Park Golf v Roudničce, jeho personál a skvělá kuchyně, je neuvěřitelnou podporou pro pořádání akcí velkého rozsahu. Usměvavý vstřícný personál, plnění náhlých a neočekávaných požadavků nás velice potěšilo a nadchlo pro další spolupráci. S respektem a upřímným poděkováním bychom Vaše služby chtěli doporučit budoucím návštěvníkům Park Golfu.

Bc. Ilona HůlkováTechnologické centrum Hradec Králové o.p.s.

Tímto bych moc ráda poděkovala celému týmu v restauraci Park Golf v Roudničce. Velmi si cením výborného servisu, který u vás vždy máme a moc si vážím ochoty a laskavosti s kterou nám vždy plníte naše specifická a často nelehká přání. Výborná je i domluva a rychlé jednání, které mi vždy ulehčí organizaci akce pořádané u vás. Díky patří i do kuchyně, protože menu je vždy chuťově výborné a kuchaři se jistě hodně snaží nám vyjít maximálně vstříc. Vždy jsem byla spokojena s jakoukoliv návštěvou u vás, ať to byl soukromý či pracovní oběd nebo káva, a nebo pořádání akcí pro 10 nebo dokonce i 100 osob. Moc se mi líbí příjemné elegantní zázemí komplexu, které skvěle doplní tamní personál. Vřele doporučuji každému alespoň jednou vás navštívit, protože čas strávený u vás je opravdová pohoda a klid. Už teď se těším na další návštěvu, která bude velmi brzy.

Petra GavlasováNez. obchodní ředitelka Mary Kay

Ráda bych touto cestou vyjádřila dík obsluze restaurace, která o nás pečovala v průběhu semináře Českého systému kvality služeb. Vzhledem k faktu, že restaruace je již v tomto projektu certifikována, bylo mé očekávání velmi vysoké. S potě šením musím konstatovat, že rozhodně dostáli závazku, který si v rámci projektu ČSKS stanovili. Jejich pozornost a ochota byly kladně hodnoceny především účastníky semináře. Rozhodně bych Konference Park doporučila pro případné zájemce o pořádání akcí.

Emilie Koťátková

Velice jsem byl, mile, překvapen. Výtečný oběd, přátelský personál a skvělé prostředí. Příště si snad zkusím i první odpaly.

Oldřich Stránský

Z celého srdce bychom Vám chtěli poděkovat, že jsme se u Vás mohli připravit na náš velký den, za nádherné ubytování, vynikající oběd a v neposlední řadě za milý, ochotný a usměvavý personál.

Kateřina Schejbalová

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen  vystavit  kupujícímu  účtenku.  Zároveň  je povinen zaevidovat přijatou  tržbu  u  správce  daně  online;  v  případě  technického  výpadku  pak  nejpozději  do 48 hodin.", eviduje-li poplatník v daném pokladním místě tržby v běžném režimu.

Adresa

Park Golf a.s.
Roudničská 730
Hradec Králové

Recepce

+420 491 611 948
+420 723 848 039

E-mail

recepce@parkgolf.cz