5. nejkrásnější restaurace podle Maurera
47. nejkvalitnější restaurace v ČR 2016


Nabízíme Vám řadu možností na vánoční dárek pro Vaše blízké. Pokud se Vám zalíbilo a zachutnalo v…
Celý článek
Chcete mít Váš večírek v rukou profesionálů? Tým Honzy Vaňka se šéfkuchařem Martinem Píšou Vám to zaručeně…
Celý článek

Sny se plní.... Naše trenérka Míša Valášková se zdokonaluje jak trenérsky, tak i herně. Momentálně se nachází…
Celý článek
Naši malí golfisté a rodiče, v termínu 14.12.2018 od 16:00 si pro Vaše ratolesti naši vánoční skřítci připravili…
Celý článek

Otevřeno nepřetržitě celý týden!!!

                                                                       
PONDĚLÍ až ČTVRTEK:     7:00 - 22:00
PÁTEK a SOBOTA:             7:00 - 23:00
NEDĚLE:                              7:00 - 22:00
 
Poslední objednávky jídel přijímáme vždy hodinu před zavírací dobou.

 

 

Týdenní menu 10.-14.12.2018

 

 

Polévky
Česneková s opečeným chlebem
38,-Kč
Králičí kaldoun s masem a nudlemi
42,-Kč

 

Hlavní Chody
Smažená vinná klobása, pažitkové brambory, nakládané mini okurky
119,-Kč
Variace kachního stehna a vepřového boku, bílé hlávkové zelí s rozinkami,
opečený bramborový knedlík se strouhankou
139,-Kč
Vepřové koleno marinované v černém pivě, hořčice, jablečný křen, rozpečený chléb
159,-Kč
Rybí terina s krevetami, pečené grenaille s bazalkovým pestem, hříbkové veluté
179,-Kč
Špíz z vepřové panenky a hovězí svíčkové prokládaný cibulí a slaninou, salát coleslaw, pita chléb
185,-Kč
Pečené hovězí žebro, císařské lusky na slanině, gratinované brambory
215,-Kč

 

Dezert
Makový závin s karamelovou zmrzlinou
65,-Kč
Voucher 500 Kč do naší restaurace
Voucher 1.000 Kč do naší restaurace
Voucher 2.000 Kč do naší restaurace

Naše poslední reference...

Restauraci jsme navštívili poprvé, ale určitě ne naposledy. A to nejen díky sezónnímu lístku, kdy musíte přijít v každém ročním období a pokaždé to bude jiný gastronomický zážitek, ale hlavně díky skvěle vyladěným, originálně pojatým a velmi chutným jídlům a také díky perfektní obsluze. Mohl bych se tu rozepsat, jak jsme byli nadšeni, ale úplně stačí, když řeknu jen: "Dokonalé!"

Robert Průcha

V Park Golfu jsme organizovali svatební hostinu a byli jsme nadmíru spokojeni. Nejvíce jsme ocenili skvělé jídlo, příjemné prostředí a bezvadnou obsluhu. V neposlední řadě jsme velmi vděční panu Vaňkovi za bezchybnou organizaci průběhu hostiny, skvělou komunikaci, flexibilitu a praktické rady. Vše se panu Vaňkovi povedlo vyladit do posledních detailů, od vyzvednutí dortu až po vynikající výběr hudby. Mockrát děkujeme! :)

Tereze Štěpániková

Děkuji jim za úžasné jídlo, profesionální, proaktivní a milý přístup. Příjemné prostředí a okolí . Parkoviště v rezortu.

Lucie Baierling

Nádherné místo, skvělá obsluha, dokonalé jídlo..👍

Lada Rychetská

Vyberte si včas Vás stůl!


Nový jídelní lístek
od 1. sprna

Nový jídelní lístek
od 1. sprna

Prosím o automatické
zasílání týdenního menu

Rezervace

+420 775 572 244

restaurace@parkgolf.cz

Jídelní a nápojový list

Jídelní a nápojový list - PDF

English Menu

Menu - PDF

Řekli o nás

V sobotu 4.8.2018 jsme měli v Park Golf Club Hradec Králové svatbu. Chtěli bychom touto cestou všem poděkovat za to, že díky své ochotě, profesionalitě a trpělivosti, udělali náš svatební den nezapomenutelným!� Připravený raut byl naprosto perfektní, bylo na něm vše na čem jsme se domluvili a dokonce i bonus navíc, který chutnal božsky:) Ubytování také nemělo jedinou chybičku. Všichni svatebčané v čele s námi byli nadšení. Především bychom rádi znovu poděkovali panu Vaňkovi!!! Je to naprosto precizní profesionál a muž ma svém místě, je vidět, že svou práci dělá rád, a dělá ji opravdu dobře! Nenapadá mě absolutně nic, na co bychom si měli stěžovat. Toto místo, ať už díky kouzelnému prostředí nebo díky skvělému týmu pana Vaňka,ze srdce rádi všude doporučíme!!! Děkujeme Štěpánka a Jakub Kašparovi

Štěpánka a JakubSvatba Kašparovi

Vánoční večírek zaměstnanců Porsche HK se v roce 2015 uskutečnil v Park Golfu v Roudničce. 6-chodové degustační menu bylo pro všechny zážitkem a skvělý DJ hrál na přání do samého konce akce. Personál v restauraci je neuvěřitelně vstřícný a zdvořilý. Management Parkgolfu přispěl v organizaci večírku spoustou nápadů a využili jsme i nabídky moderování Jirky Volence, který nás celým večerem prováděl. Tým Parkgolfu umí poskytnout kompletní služby a zajistit celou koordinaci akce, což bylo velmi příjemné a velice jim za to děkujeme. Od té doby je pro nás Park Golf stěžejním místem pro obchodní jednání.

Bc. Michaela Pazderkovámarketing Porsche Hradec Králové

Ráda bych Vám tímto poděkovala za zázemí a skvělou organizaci pro konferenci Hradecký startovač, kterou jsme v Park Golfu realizovali v polovině dubna. Jednalo se o moderovanou show (projekt MEPKIT CZ.1.07/2.4.00/17.0120), která byla svým obsahem zaměřena na studenty, pro začínající a budoucí podnikatele, a to nejen z Hradce Králové. Jedinečné zázemí, které nabízí Park Golf v Roudničce, jeho personál a skvělá kuchyně, je neuvěřitelnou podporou pro pořádání akcí velkého rozsahu. Usměvavý vstřícný personál, plnění náhlých a neočekávaných požadavků nás velice potěšilo a nadchlo pro další spolupráci. S respektem a upřímným poděkováním bychom Vaše služby chtěli doporučit budoucím návštěvníkům Park Golfu.

Bc. Ilona HůlkováTechnologické centrum Hradec Králové o.p.s.

Tímto bych moc ráda poděkovala celému týmu v restauraci Park Golf v Roudničce. Velmi si cením výborného servisu, který u vás vždy máme a moc si vážím ochoty a laskavosti s kterou nám vždy plníte naše specifická a často nelehká přání. Výborná je i domluva a rychlé jednání, které mi vždy ulehčí organizaci akce pořádané u vás. Díky patří i do kuchyně, protože menu je vždy chuťově výborné a kuchaři se jistě hodně snaží nám vyjít maximálně vstříc. Vždy jsem byla spokojena s jakoukoliv návštěvou u vás, ať to byl soukromý či pracovní oběd nebo káva, a nebo pořádání akcí pro 10 nebo dokonce i 100 osob. Moc se mi líbí příjemné elegantní zázemí komplexu, které skvěle doplní tamní personál. Vřele doporučuji každému alespoň jednou vás navštívit, protože čas strávený u vás je opravdová pohoda a klid. Už teď se těším na další návštěvu, která bude velmi brzy.

Petra GavlasováNez. obchodní ředitelka Mary Kay

Ráda bych touto cestou vyjádřila dík obsluze restaurace, která o nás pečovala v průběhu semináře Českého systému kvality služeb. Vzhledem k faktu, že restaruace je již v tomto projektu certifikována, bylo mé očekávání velmi vysoké. S potě šením musím konstatovat, že rozhodně dostáli závazku, který si v rámci projektu ČSKS stanovili. Jejich pozornost a ochota byly kladně hodnoceny především účastníky semináře. Rozhodně bych Konference Park doporučila pro případné zájemce o pořádání akcí.

Emilie Koťátková

Velice jsem byl, mile, překvapen. Výtečný oběd, přátelský personál a skvělé prostředí. Příště si snad zkusím i první odpaly.

Oldřich Stránský

Z celého srdce bychom Vám chtěli poděkovat, že jsme se u Vás mohli připravit na náš velký den, za nádherné ubytování, vynikající oběd a v neposlední řadě za milý, ochotný a usměvavý personál.

Kateřina Schejbalová

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen  vystavit  kupujícímu  účtenku.  Zároveň  je povinen zaevidovat přijatou  tržbu  u  správce  daně  online;  v  případě  technického  výpadku  pak  nejpozději  do 48 hodin.", eviduje-li poplatník v daném pokladním místě tržby v běžném režimu.

Adresa

Park Golf a.s.
Roudničská 730
Hradec Králové

Recepce

+420 491 611 948
+420 723 848 039

E-mail

recepce@parkgolf.cz

Hledáte pracovní příležitost

ve skvělém prostředí v Hradci Králové?

Nabízíme tyto pozice: