Zážitek na vašem talíři

Na jaké akce se můžete těšit v nejbližších dnech?Otevírací doba:

                                                                       
PONDĚLÍ až ČTVRTEK:     7:00 - 22:00
PÁTEK a SOBOTA:             7:00 - 23:00
NEDĚLE:                              7:00 - 22:00
 
Poslední objednávky jídel přijímáme vždy hodinu před zavírací dobou.

 

Polední menu
18.-22.2. 2019

 

Polévka

Hovězí vývar s fritátovými nudlemi

38,-Kč

Krém ze žlutého hrachu s černou čočkou

42,-Kč

Kulajda

79,-Kč

 

Hlavní chody

Domácí halušky s kysaným zelím a uzeným špekem

119,-Kč

Steak z kuřecího stehna marinovaný v jogurtu a medu s pečenou bramborou ve slupce s česnekovým tvarohem   

139,-Kč

Linguine po uhlířsku s rukolou

149,-Kč

Vepřová líčka na pivu se špenátem na másle a s chlupatým knedlíkem

159,-Kč

Španělský ptáček plněný vajíčkem, špekem a okurkou s jasmínovou rýží

179,-Kč

Pikantní hovězí medová žebra s grilovanou zeleninou a gratinovanými brambory

215,-Kč

 

Dezert

Dort Harlekýn
75,-Kč

 

Voucher 500 Kč do naší restaurace
Voucher 1.000 Kč do naší restaurace
Voucher 2.000 Kč do naší restaurace

Naše poslední reference...

Restauraci jsme navštívili poprvé, ale určitě ne naposledy. A to nejen díky sezónnímu lístku, kdy musíte přijít v každém ročním období a pokaždé to bude jiný gastronomický zážitek, ale hlavně díky skvěle vyladěným, originálně pojatým a velmi chutným jídlům a také díky perfektní obsluze. Mohl bych se tu rozepsat, jak jsme byli nadšeni, ale úplně stačí, když řeknu jen: "Dokonalé!"

Robert Průcha

V Park Golfu jsme organizovali svatební hostinu a byli jsme nadmíru spokojeni. Nejvíce jsme ocenili skvělé jídlo, příjemné prostředí a bezvadnou obsluhu. V neposlední řadě jsme velmi vděční panu Vaňkovi za bezchybnou organizaci průběhu hostiny, skvělou komunikaci, flexibilitu a praktické rady. Vše se panu Vaňkovi povedlo vyladit do posledních detailů, od vyzvednutí dortu až po vynikající výběr hudby. Mockrát děkujeme! :)

Tereze Štěpániková

Děkuji jim za úžasné jídlo, profesionální, proaktivní a milý přístup. Příjemné prostředí a okolí . Parkoviště v rezortu.

Lucie Baierling

Nádherné místo, skvělá obsluha, dokonalé jídlo..👍

Lada Rychetská

Vyberte si včas Vás stůl!


Nový jídelní lístek
od 2. ledna 2019

Nový jídelní lístek
od 2. ledna 2019

Prosím o automatické
zasílání týdenního menu

Rezervace

+420 775 572 244

restaurace@parkgolf.cz

Jídelní a nápojový list

Jídelní a nápojový list - PDF

English Menu

Menu - PDF

Řekli o nás

V sobotu 4.8.2018 jsme měli v Park Golf Club Hradec Králové svatbu. Chtěli bychom touto cestou všem poděkovat za to, že díky své ochotě, profesionalitě a trpělivosti, udělali náš svatební den nezapomenutelným!� Připravený raut byl naprosto perfektní, bylo na něm vše na čem jsme se domluvili a dokonce i bonus navíc, který chutnal božsky:) Ubytování také nemělo jedinou chybičku. Všichni svatebčané v čele s námi byli nadšení. Především bychom rádi znovu poděkovali panu Vaňkovi!!! Je to naprosto precizní profesionál a muž ma svém místě, je vidět, že svou práci dělá rád, a dělá ji opravdu dobře! Nenapadá mě absolutně nic, na co bychom si měli stěžovat. Toto místo, ať už díky kouzelnému prostředí nebo díky skvělému týmu pana Vaňka,ze srdce rádi všude doporučíme!!! Děkujeme Štěpánka a Jakub Kašparovi

Štěpánka a JakubSvatba Kašparovi

Vánoční večírek zaměstnanců Porsche HK se v roce 2015 uskutečnil v Park Golfu v Roudničce. 6-chodové degustační menu bylo pro všechny zážitkem a skvělý DJ hrál na přání do samého konce akce. Personál v restauraci je neuvěřitelně vstřícný a zdvořilý. Management Parkgolfu přispěl v organizaci večírku spoustou nápadů a využili jsme i nabídky moderování Jirky Volence, který nás celým večerem prováděl. Tým Parkgolfu umí poskytnout kompletní služby a zajistit celou koordinaci akce, což bylo velmi příjemné a velice jim za to děkujeme. Od té doby je pro nás Park Golf stěžejním místem pro obchodní jednání.

Bc. Michaela Pazderkovámarketing Porsche Hradec Králové

Ráda bych Vám tímto poděkovala za zázemí a skvělou organizaci pro konferenci Hradecký startovač, kterou jsme v Park Golfu realizovali v polovině dubna. Jednalo se o moderovanou show (projekt MEPKIT CZ.1.07/2.4.00/17.0120), která byla svým obsahem zaměřena na studenty, pro začínající a budoucí podnikatele, a to nejen z Hradce Králové. Jedinečné zázemí, které nabízí Park Golf v Roudničce, jeho personál a skvělá kuchyně, je neuvěřitelnou podporou pro pořádání akcí velkého rozsahu. Usměvavý vstřícný personál, plnění náhlých a neočekávaných požadavků nás velice potěšilo a nadchlo pro další spolupráci. S respektem a upřímným poděkováním bychom Vaše služby chtěli doporučit budoucím návštěvníkům Park Golfu.

Bc. Ilona HůlkováTechnologické centrum Hradec Králové o.p.s.

Tímto bych moc ráda poděkovala celému týmu v restauraci Park Golf v Roudničce. Velmi si cením výborného servisu, který u vás vždy máme a moc si vážím ochoty a laskavosti s kterou nám vždy plníte naše specifická a často nelehká přání. Výborná je i domluva a rychlé jednání, které mi vždy ulehčí organizaci akce pořádané u vás. Díky patří i do kuchyně, protože menu je vždy chuťově výborné a kuchaři se jistě hodně snaží nám vyjít maximálně vstříc. Vždy jsem byla spokojena s jakoukoliv návštěvou u vás, ať to byl soukromý či pracovní oběd nebo káva, a nebo pořádání akcí pro 10 nebo dokonce i 100 osob. Moc se mi líbí příjemné elegantní zázemí komplexu, které skvěle doplní tamní personál. Vřele doporučuji každému alespoň jednou vás navštívit, protože čas strávený u vás je opravdová pohoda a klid. Už teď se těším na další návštěvu, která bude velmi brzy.

Petra GavlasováNez. obchodní ředitelka Mary Kay

Ráda bych touto cestou vyjádřila dík obsluze restaurace, která o nás pečovala v průběhu semináře Českého systému kvality služeb. Vzhledem k faktu, že restaruace je již v tomto projektu certifikována, bylo mé očekávání velmi vysoké. S potě šením musím konstatovat, že rozhodně dostáli závazku, který si v rámci projektu ČSKS stanovili. Jejich pozornost a ochota byly kladně hodnoceny především účastníky semináře. Rozhodně bych Konference Park doporučila pro případné zájemce o pořádání akcí.

Emilie Koťátková

Velice jsem byl, mile, překvapen. Výtečný oběd, přátelský personál a skvělé prostředí. Příště si snad zkusím i první odpaly.

Oldřich Stránský

Z celého srdce bychom Vám chtěli poděkovat, že jsme se u Vás mohli připravit na náš velký den, za nádherné ubytování, vynikající oběd a v neposlední řadě za milý, ochotný a usměvavý personál.

Kateřina Schejbalová

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen  vystavit  kupujícímu  účtenku.  Zároveň  je povinen zaevidovat přijatou  tržbu  u  správce  daně  online;  v  případě  technického  výpadku  pak  nejpozději  do 48 hodin.", eviduje-li poplatník v daném pokladním místě tržby v běžném režimu.

Adresa

Park Golf a.s.
Roudničská 730
Hradec Králové

Recepce

+420 491 611 948
+420 723 848 039

E-mail

recepce@parkgolf.cz

Hledáte pracovní příležitost

ve skvělém prostředí v Hradci Králové?

Nabízíme tyto pozice: