Kurz Rekreačního golfisty

Kurz golfu pro začátečníky

Vybrat termín

Využijte služby našeho profesionálního trenéra za super cenu!

Za pouhých 1.999,- Kč od nás získáte:

Celých devět hodin kurzu za přítomnosti trenéra

Během tohoto kurzu se můžete těšit na 3×3 hodiny s kvalifikovaným trenérem. Naučíte se mnohé. Počínaje od pravidel golfu, až po hru a poznání golfové etikety v praxi. Projdete si dlouhou hru, krátkou hru i hru na hřišti.

Neomezené množství míčků

Záhajení každé hry by mělo proběhnout rozehřátím se na drivingu. To dělají i ti největší profíci. Víte, že i ti nejslavnější golfisté, jako Tiger Woods nebo Rory McIlroy tráví denně 3-4 hodiny na drivingu?  V rámci kurzu rekreačního golfisty máte k dispozici neomezený počet míčků!

Zapůjčení holí

Ještě nemáte vlastní hole? Žádný stres! V průběhu kurzu Vám zaopatříme veškeré hole potřebné k Vašemu tréninku dle pokynů trenéra.
Hole INESIS, které máme pro Vás k dispozici k zapůjčení, nám zprostředkovává Decathlon Hradec Králové.

Vstupy na hřiště

Znáte ten pocit, když se procházíte, sluníčko Vám pálí do zad, všude je zeleň a vy můžete vypnout? Přesně to Vás čeká.
V rámci kurzu si projdete 3x hřiště s trenérem. Vyzkoušíte si různé formy hry a zjistíte, že se golf dá pojmout jak zábavnou či seriózní formou.

A co víc? Kupte si kartu pro možnost hrát na hřišti

Přáli jste si zahrát evropská hřiště? Díky absolvování kurzu rekreačního golfisty máte možnost si zakoupit kartu rekreačního golfisty za 300,- Kč, která Vám umožní si tento sen splnit.

A kam si můžete jít zahrát..?

Koupit kurz
Rekreačního golfisty

Koupit kurz
Rekreačního golfisty

Další možnosti BICZ Park Golf klubu

Turnaje, tréninky a další

Členstvím v našem klubu to nekončí. Zlepšete svou hru pod dohledem našich profesionálních trenérů nebo poměřte síly v rámci našich turnajů. Díky našemu indoor golfovému trenažeru můžete hrát po celý rok. Tak hurá na golf!

Dočasné členství

Chcete si vyzkoušet členství v BICZ Park Golfu? S dočasným členstvím získáte na 30 dní neomezené vstupy na hřiště, 20 košíků míčků na driving range, 50% slevu na hosta a také členskou cenu na všechny golfové služby (trenérské služby, zkouška golfové způsobilosti atd.).

Udržovací členství

Udržovací členství pro evidenci v České golfové federaci. Zajistěte si hru na neveřejných hřištích s nutností Zelené karty a hcp.