Zimní Park Golf Túra 2023/2024

Vyhrajte poukázku v hodnotě 3.000 Kč na nákup v GolfUK.cz!

Zimní Park Golf Túra je zpět! Zahrajte si zajímavá hřiště z různých koutů světa
na našem Full HD indooru a získejte šanci vyhrát poukázku na nákup v Golf UK v hodnotě 3000 Kč!

Formát hry

Od 2. prosince do 2. března pořádáme sérii 4 turnajů. Hrát se bude vždy v sobotu a neděli, kdy flighty odstartují postupně v 9:00, 12:30 a 16:00. Pro možnost vyhrát hlavní cenu je nutné se zúčastnit minimálně 3 turnajů.

O co se hraje?

Hrajeme o poukázku na nákup zboží v Golf UK v hodnotě 3000 korun. Tu si odnese hráč, kterému se povede zaznamenat tři nejlepší výsledky. Zvyšte svou šanci na úspěch a zúčastněte se všech čtyř indoorových turnajů!

Pravidla a skórování

Hrajeme se skórovacím systémem stableford netto. Nepoužíváme ale hendikep venkovní, nýbrž takzvaný „Trackman handicap“, který si budete muset nechat spočítat před odehráním prvního turnaje a to tak, že si na Trackmanu zahrajete alespoň jednu devítku. Body za umístění jsou udělovány v závislosti na pořadí v jednotlivých turnajích, kde hráči se stejným počtem stableford bodů obdrží i stejný počet bodů do tabulky.

Jak se mohu přihlásit?

Je to jednoduché! Po odeslání startovného vám na email přijde pozvánka do TrackMan turnaje. Tu přijmete a tím budete přihlášeni.

K přijmutí přihlášky ale budete potřebovat účet TrackMan.

Návod k založení účtu najdete zde: TrackMan postup

Real Club Valderrama

Španělsko

2. – 3. prosince 2023

Valderrama Golf Club je jedním z nejznámějších evropských golfových klubů. Podobu hřiště, které se nachází ve Španělské Andalusii, projektoval americký golfový architekt Robert Trent Jones. V roce 1999 bylo golfovým magazínem Golf World označeno jako nejlepší hřiště kontinentální Evropy.

zobrazit výsledky

Marco Simone Golf and Country Club

Itálie

6. – 7. leden 2024

Italské hřiště, za jehož návrhem stojí Jim Fazio a David Mezzacane, bylo postaveno v roce 1989. Hřiště hostilo letošní Ryder Cup a již 4 Italian Open.

zobrazit výsledky

Olympic Golf Course

Brazílie

3. – 4. únor 2024

Olympijské golfové hřiště Rio de Janeiro je golfové hřiště postavené pro golfové turnaje letních olympijských her v roce 2016. Po skončení letních olympijských her bylo golfové hřiště otevřeno pro veřejnost. Golfové hřiště se stalo hostitelem juniorských golfových turnajů a seznamovacích dnů pro začínající golfisty.

zobrazit výsledky

Le Golf National

Francie

2. – 3. březen 2023

Le Golf National hostí Open de France na European Tour, nejstarší národní open v kontinentální Evropě. Poprvé se hrálo v Le Golf National v roce 1991 a od té doby se tam koná každý rok. Le Golf National také hostilp Ryder Cup v roce 2018.

kliknutím se přihlásíte