BICZ Park Golf

Hřiště, co má drive

Devítijamkové golfové hřiště s ideální délkou pro rekreační golfisty všech úrovní. Design hřiště byl vytvořen ve spolupráci s Davidem Cartrem, vítězem Irish Open a World Cupu. Golfisté mají k dispozici rozsáhlé zázemí včetně driving range, tréninkových greenů, indoor simulátoru, služeb trenérů a půjčovny vybavení.

Golfové hřiště

Devítijamkové golfové hřiště s ideální délkou pro rekreační golfisty všech úrovní. Design hřiště byl vytvořen ve spolupráci s Davidem Cartrem, vítězem Irish Open a World Cupu.

Tréninky a kurzy

V areálu se nachází 4 cvičné greeny. Nejrozsáhlejší putting green o rozměrech 35 x 15 metrů (9 jamek), další 3 greeny leží v mírně nakloněné ploše, kde si můžete natrénovat krátkou hru.

Naše turnaje

Na Park Golfu připravujeme pravidelně spoustu zajímavých turnajů, které jsou hlavně o zábavě. Přijďte si užít klasické turnaje na úpravu HCP nebo zábavné turnaje formou texasu a další typy soutěžní hry.

Členství v klubu

BICZ Park Golfu nabízí širokou škálu možností členství a je ideálním místem pro vaše členství především kvůli tomu, že se nachází v blízkosti města, nemusíte jezdit daleko a máte tu veškeré zázemí.

Patíkova dětská akademie

Patíkova dětská akademie přivítá nové nadějné mladé talenty. Součástí této akademie jsou Příměstské dětské kempy, Skupinové dětské tréninky nebo Tréninkové centrum mládeže.

Indoor

BICZ Park Golf disponuje i indoorovými prostory. Zahrát a potrénovat si můžete na jedinečném TrackManu nebo Garminu či sítích.

0
100 Kč z každého členství, 50 Kč ze startovného prestižních turnajů, výtěžek z BICZ Park Golf Túry, individuální příspěvky na turnajích

Na transparentní účet můžete přispět i vy pomocí QR kódu.

NOVINKY Z GOLFU

NAŠI PARTNEŘI

Spolupráce, na kterou jsme hrdí