elegantní svatby na park golfu

krásné místo, výborná kuchyně, úžasný personál a skvělá zábava, i to vše je BICZ Park Golf

Svatební obřad

Svatební obřad vám zajistíme od zapůjčení slavobrány a dekorací, zkoordinujeme a na přání i ozvučíme. K dispozici je samozřejmě i obřadní stolek a židle pro svatební hosty. Svatební obřad obvykle probíhá na trávníku hned vedle terasy, při nepřízni počasí/velkém horku obřad probíhá na zastředšené terase.

 • kulatá nebo hranatá slavobrána, obřadní stolek
 • nádherné květinové dekorace na slavobránu a k obřadu
 • baldachýny a potahy na židle v bílé barvě
 • koordinace celého obřadu od příjezdu hostů až po focení po obřadu

Svatební oběd a večerní raut s grilováním

Welcome občerstvení při příchodu hostů je samozřejmostí, dle přání připravíme variaci kanapek na naší výborné focaccie nebo třeba golfovou škvarkovku.

Po svatebním obřadu (někdy i před) podáváme dvou až tří chodový svatební oběd, velmi oblíbená je i kombinace společné servírované polévky a menšího obědového rautu, následuje krájení svatebního dortu, odpolední grilování na desighnovém kedar grilu a vše završí tradiční večerní raut.

Komornější svatba v salonku

Pro měnší svatby máme k dispozici samostatný salonek s vlastní terasou.

 • kapacita max 25 osob
 • kavárna má svou vlastní terasu
 • i když máte malou svatbu a rezervujete si jen část areálu, vždy u nás probíhá pouze jedna svatba

Golfová akademie pro svatební hosty

Perfektní způsob jak odpoledne zabavit svatební hosty zatím co si novomanželé odchází nafotit párové svatební fotografie. Přátelský přístup trenérů zajistí, že se zapojí děti i babičky, protože co by to bylo za svatbu na golfovém hřišti, kdyby hosté neměli možnost vyzkoušet golf. Po focení přichází řada i na novomanžele, kteří někdy jen fandí a někdy si odpálí symbolicky pár míčků, celá skupina se následně vrací na terasu kde pokračuje svatební program.

 • zábava pro všechny, zapojíme i děti a babičky
 • hned vedle restaurace, žádné dlouhé přechody
 • přátelští profesionální trenéři
 • golfové vybavení v ceně
 • při nepřízni počasí máme indoorové trenažery

Elegantní a krásné svatební dekorace

Nabízíme zapůjčení spousty svatebních dekorací. Kulatou/hranatou slavobránu s bohatými květinovými dekoracemi, obřadní stolek a židle s bílými potahy, nepřeberné množství látkových běhounů a baldachýnů na slavobrány, látkové ubrousky, skleněné svícny na kónické svíčky, různé velikosti skleněných válců využitelných jako vázy nebo svícny, různé druhy zlato-stříbrných svícnů nebo váziček.

Máme nádherné uvítací tabule včetně stojanů, popisky svatebních zón (sweet bar, gentlemanský koutek apod.), čísla stolů, zasedací pořádek a harmonogram vše ve dvou provedeních, mléčně-bílá, bílo-zlatá, celý gentlemanský koutek, rekvizity do fotokoutku a mnoho, mnoho dalšího.

Ubytování pro svatební hosty a novomanžele a parkování bez omezení přímo v areálu

Pro ranní svatební přípravy máme k dispozici dva krásné prostory. Odpočinková hotelová zóna se spoustou denního světla je ideální pro přípravy týmu nevěsty, zázemí golfových šaten obvykle využívá tým ženicha, případně i přespolní hosté, kteří do šaten mají také přístup.

 • šest dvoulůžkových 4* hotelových pokojů
  + postýlky/přistýlky
 • prostor pro přípravu nevěsty
 • čtyři apartmánové pokoje v areálu
 • prostorné šatny ve sníženém přízemí
 • 70 parkovacích míst v areálu

Areál Park Golf nabízí kompletní zázemí pro váš nezapomenutelný svatební den.

Restaurace Park Golf vyniká prosluněným moderním interiérem s panoramatickým výhledem na golfové hřiště obklopené přírodou. Kapacita samotné restaurace je až 100 hostů,  dalších 30 hostů usadíme v přilehlé kavárně a až 40 hostů na terase, je tedy zcela na vás, zda využijete kompletních prostor, případně si rezervujete určitou část pro komornější svatbu. Náš kuchařský tým pro vás připraví gastronomický zážitek v podobě svatebního menu, případně můžete zvolit občerstvení formou rautu na míru.

Pro venkovní obřad si můžete zvolit hned několik zákoutí, alternativně i náš krásný bílý párty stan či zastřešenou terasu.

****Hotel disponuje 6 pokoji, kde mohou být svatebčané a jejich nejbližší pro své pohodlí ubytováni, odpočinková zóna hotelu je perfektní místo pro přípravy nevěsty a družiček.

Snadná dostupnost z centra Hradce Králové, neomezené parkování zdarma, nadstandardní technické zázemí a připojení k wi-fi je samozřejmostí.

Pro své svatební hosty můžete zvolit různou formu zábavy, doporučujeme golfovou akademii, kde si (třeba v průběhu svatebního focení novomanželů) vaši hosté mohou vyzkoušet základy golfu v přítomnosti našich trenérů.

Dlouhodobě spolupracujeme s profesionály v oboru a můžeme vám doporučit, případně kompletně zajistit celý svatební den.

Kontaktní osoba

Zuzana Kotyzová
Zuzana Kotyzováevent manager