HRAJ GOLF, ZMĚŇ ŽIVOT

Kurz golfu pro absolutní začátečníky

Vybrat termín

Začněte s golfem správně! Začněte pod dohledem zkušeného trenéra, který vám dá dobré základy, umožňující vám budovat vaši golfovou hru!

Za pouhých 399,- Kč od nás získáte:

Neomezené množství míčků

Záhajení každé hry by mělo proběhnout rozehřátím se na drivingu. To dělají i ti největší profíci. Víte, že i ti nejslavnější golfisté, jako Tiger Woods nebo Rory McIlroy tráví denně 3-4 hodiny na drivingu? Skvělá zpráva pro Vás. Během kurzu Hraj Golf, změň život máte neomezené množství míčků k dispozici.

Zapůjčení holí

Ještě nemáte vlastní hole? Žádný stres! V průběhu kurzu Vám zaopatříme veškeré hole potřebné k Vašemu tréninku dle pokynů trenéra.
Hole INESIS, které máme pro Vás k dispozici k zapůjčení, nám zprostředkovává Decathlon Hradec Králové.

Naučíte se základní pravidla a podíváte se na hřiště

Nemusíte se bát, trenér Vás seznámí se základními pravidly golfu. Dokonce se podíváte na hřiště, odehrajete si jednu jamku, abyste věděli, jaký je to pocit, když Vám míček spadne do jamky. Ten zvuk a pocit milujeme všichni.

3x 50 minut s trenérem

Představte si skupinku nových lidí, kteří se s Vámi začínají učit golf. Všichni začínáte. Někdy odpálíte míček 50 metrů, někdy 100 metrů, dáte si se svým kolegou „high five“.

První povedená rána se Vám zaryje do paměti a už nebudete chtít přestat. Předsudky ohledně golfu Vás přejdou a vy začnete trénovat víc a víc, uděláte si kurz rekreačního golfisty, budete chtít pokračovat a následně si uděláte zkoušku golfové způsobilosti. Jdete na svůj první turnaj, poprvé snížíte hendikep a vyhrajete. Jaký je to pocit?

Zakoupit kurz

Hraj Golf, Změň Život

Zakoupit kurz

Hraj Golf, Změň Život

Další možnosti BICZ Park Golf klubu

Turnaje, tréninky a další

Členstvím v našem klubu to nekončí. Zlepšete svou hru pod dohledem našich profesionálních trenérů nebo poměřte síly v rámci našich turnajů. Díky našemu indoor golfovému trenažeru můžete hrát po celý rok. Tak hurá na golf!

Dočasné členství

Chcete si vyzkoušet členství v BICZ Park Golfu? S dočasným členstvím získáte na 30 dní neomezené vstupy na hřiště, 20 košíků míčků na driving range, 50% slevu na hosta a také členskou cenu na všechny golfové služby (trenérské služby, zkouška golfové způsobilosti atd.).

Udržovací členství

Udržovací členství pro evidenci v České golfové federaci. Zajistěte si hru na neveřejných hřištích s nutností Zelené karty a hcp.