GreenGolf Tour 2023/2024

Ve spolupráci s GreenGolfem vám přinášíme:

Winter Indoor Golf Tour 2023/2024

O co jde?

Jak se mohu přihlásit?

Je to jednoduché! Po odeslání startovného vám na email přijde pozvánka do TrackMan turnaje. Tu přijmete a tím budete přihlášeni. Poté si už stačí jen udělat rezervaci na TrackMana (můžete tak učinit přes tee-time nebo na recepci – tel. +420 723 848 039) a po přihlášení se vám turnaj zobrazí.

K přijmutí přihlášky ale budete potřebovat účet TrackMan.

Založit účet Trackman

O co se hraje?

  • Účast na turnaji GreenGolf cup 2024 v Royal Golf Club Beroun
  • Fee na zajímavá hřiště
  • Golfové vybavení z Golfstores.cz
  • VIP členství GreenGolf 2024/25

Listopad – St Andrews Links Old Course

Nejstarší a nejznámější golfové hřiště na světě. Swilcan Bridge a Hell Bunker pozná každý golfista. Nejzajímavější vlastností Old Course ale zůstává, že navzdory svému velkému postavení zůstává veřejným golfovým hřištěm, které je otevřené všem.

Prosinec – Het Rijk van Margraten

Het Rijk van Nijmegen bylo otevřeno v roce 1987 jako první ze čtyř hřišť zastřešené Rijk Golfbanen, který je silně zaměřen na kvalitu, osobní služby a dostupnost. V průběhu let byl komplex dále rozšířen a golfové hřiště Het Rijk van Nijmegen se 45 jamkami je nyní největší golfové hřiště v Nizozemsku.

Leden – Fota Island – Barryscourt

Toto hřiště nabízí fantastickou příležitost k zapsání dobrého skóre. Budete k tomu ale potřebovat slušné puttování. A co víc, ti hráči, kteří mají přesný tee-shot, budou obzvlášť odměněni na 8. jamce.

Únor – Golf de Saint – Cloud Green Course

Saint-Cloud je domovem francouzského mezinárodního amatérského šampionátu Lady Juniors od roku 1927. V letech 1926 až 1987 se zde 13krát konalo Open de France, nejstarší národní open v kontinentální Evropě.

Březen – The Summit Club

Hostitel CJ Cupu na PGA tour v roce 2021. Hřiště navržené Tomem Faziem
bude výzvou a potěší hráče všech schopností. Hřiště je plné ohromujících výhledů, protože hřiště integrováno do drsné horské krajiny kaňonu Red Rock.

Duben – Casa de Campo „Teeth of the Dog“

Golfové hřiště Peta Dye, „Teeth of the Dog“, má pověst, která ho předchází. Hřiště vryté do drsné skály dominikánského pobřeží je náročné od začátku do konce. Nechybí strategické umístění bunkrů a sedm úchvatných jamek přímo podél oceánu.

Další možnosti BICZ Park Golf klubu

Turnaje, tréninky a další

Členstvím v našem klubu to nekončí. Zlepšete svou hru pod dohledem našich profesionálních trenérů nebo poměřte síly v rámci našich turnajů. Díky našemu indoor golfovému trenažeru můžete hrát po celý rok. Tak hurá na golf!

Dočasné členství

Chcete si vyzkoušet členství v BICZ Park Golfu? S dočasným členstvím získáte na 30 dní neomezené vstupy na hřiště, 20 košíků míčků na driving range, 50% slevu na hosta a také členskou cenu na všechny golfové služby (trenérské služby, zkouška golfové způsobilosti atd.).

Udržovací členství

Udržovací členství pro evidenci v České golfové federaci. Zajistěte si hru na neveřejných hřištích s nutností Zelené karty a hcp.