18. duben 2024

SALORI Dámské golfové setkání I.

Již tradiční SALORI dámské golfové setkání k zahájení golfové sezóny. Hrajeme formátem Texas scramble čtveřic na rány s odpočtem. V průběhu turnaje nás čeká doprovodný program, který zajistí saunová zahrada SALORI. Těšit se můžete na masáže šíjí nebo na konzultaci v rámci vaší obranyschopnosti těla. Můžete také využít možnost změření Biofonickým scanerem za zvýhodněnou cenu! Přijďte se hýčkat a užít se hezký den plný zábavy, dámské energie, golfu, dobrého jídla, prosecca.

Hlavní partner turnaje

Saunová zahrada SALORI
Místo, kde můžete na chvíli uniknout. Zastavit. Nadechnout se.
Má všechno a ještě něco navíc. Venkovní sauny, ochlazovací jezírko i relaxační zóny. Zahradní restauraci, až Vás přepadne hlad. Taky spoustu možností, jak se odreagovat. A když budete chtít, můžete tu strávit i noc.

Vítězky, které obsadí 1., 2. nebo 3. místo vyhrajou poukazy na vstup do této saunové zahrady nebo věcnou cenu od tohoto významného partnera.

Dalšími významnými partnery jsou:

SABAYA
je naprosto originální kosmetika. Vaši osobitost podtrhne vysokou kvalitou! Dopřejte si luxus a pocit výjimečnosti. Bez chemie. Čistě přírodní produkty. Certifikované produkty. Vysoká kvalita.

SABAYA dodá do turnaje pro vítězky balíčky s vůněmi do interiéru nebo kosmetické produkty od společnosti Bujos.cz a slevový voucher v hodnotě 20 % na tyto vůně přes eshop pro každou zúčastnění ženu.

my.pled
je víc než móda, je to příběh, který společně tvoříme. Česká módní značka, kde volnost a eleganci najdete v každém kousku a kde se nadčasový design snoubí s univerzálním použitím. V jejich kolekcích najdete unikátní a stylové plédy, ponča, oblečení a doplňky pro každý den a každou příležitost.

my.pled odráží příběh řemeslné vášně a detailu a je určen pro ty, kdo chtějí svým stylem a jedinečností vyprávět své vlastní příběhy.

Za zmínku stojí i fakt, že my.pled je jedinou značkou v Evropě, která se specializuje na módní plédy v takové míře.

Se společností my.pled jsme si pro výherkyně připravili jako hlavní cenu unikátní pléd, který nesmí chybět v žádném dámském šatníku. 👗 Navíc pro všechny účastnice budou připraveny poukázky na nákup.

Termín & místo

18. duben 2024
BICZ Park Golf Hradec Králové

Harmonogram:

  • 14:00 – 14:30 Posezení před turnajem – prosecco, káva, drobné občerstvení

  • 14:30 Postupný start turnaje

  • 16:30 Postupný příchod hráček z turnaje

  • 16:45 Podávání pozdního oběda pro hráčky, které již mají odehráno

  • od 17:00 Masáže od masérek ze saunové zahrady SALORI, doprovodný program ve spolupráci s Nuskin, vyhlášení turnaje

Další termíny dámského setkání: SAVE THE DATES 6. června, 5. září